امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۴۵۶۹
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷
ازدواج عجیب !!

ازدواج پسر ۳۵ مصری و پیرزن ۸۰ ساله انگلیسی +عکس

خرداد: عشق زمان نمی‌شناسد، مثال آن عشق مرد ۳۵ ساله مصری به زنی ۸۰ ساله انگلیسی است که عکس‌هایشان به سوژه جهانی تبدیل شد.
به گزارش خرداد به نقل از باشگاه خبرنگاران، رسانه‌های انگلیسی زبان، از جزئیات یک داستان عاشقانه نادری بین یک مرد جوان مصری و پیرزنی انگلیسی می‌گویند. علی رغم اینکه فاصله سنی آن‌ها ۴۵ سال است، روابط خود را با ازدواج خاتمه دادند.

روزنامه دیلی میل انگلیسی نوشت: آیریس جونز ۸۰ ساله و محمد احمد ابراهیم ۳۵ ساله با یکدیگر در یکی از شبکه‌های اجتماعی آشنا شدند و دو ماه بعد محمد عشق خود را به آیریس اعلام کرد و همین امر باعث آشنایی بیشتر این دو و همچنین دیدارشان در قاهره شد.

همچنین آیریس در ملاقاتی که با مادر محمد داشت از تصمیم ازدواجشان گفتند، که مادر محمد نیز مخالفتی نشان نداد و این ازدواج را پربرکت دانست. آیریس موظف شد تا برای ازدواج با محمد، سند طلاق خود را که ۴۰ سال پیش اتفاق افتاده است را به سفارت انگلیس در مصر ارائه دهد. همچنین این زن ۸۰ ساله تعهدنامه‌ای را مبنی بر آزاد بودن (مجرد بودن) خودش را به سفارتخانه ارائه کرد.

عاشقانه‌های پسر ۳۵ مصری و پیرزن ۸۰ ساله انگلیسی

خانواده آیریس از جهت اینکه محمد دنبال پول یا گذرنامه انگلیسی باشد، نگران این رابطه بودند، اما بعد از مدتی متوجه شدند که این رابطه یک عشق واقعی است. آیریس در گفت‌و‌گو با یکی از سایت‌های خبری با اشاره به عشقی که بین خودش و محمد است، تاکید کرد: محمد اگر بخواهد به خاطر پول و ثروتم با من ازدواج کند، متاسفانه ناامید می‌شود، چراکه من یک مستمربگیر ساده هستم و سال‌های زیادی از عمرم را برای شادی و خوشحالی مردم صرف کردم و حالا فقط می‌خواهم با مردی که دوستش دارم تا قبل از مرگم زندگی کنم.

همچنین محمد بیان کرد: رابطه و عشق ما واقعی است و این درست نیست که به همه چیز از زاویه مادی نگاه کنیم. درواقع اگر یک زندگی بخواهد به این صورت پیش برود، هیچ احساسی دیگر وجود ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها: ازدواج
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی