امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۴۷۵۲
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

اطلاعیه سازمان هواشناسی درباره موج جدید بارش‌ها

خرداد: سازمان هواشناسی در اطلاعیه‌ای از ورود سامانه بارشی به کشور در روز جمعه خبر داد و نسبت به احتمال لغزندگی و اختلال تردد در معابر شهری و محورهای مواصلاتی هشدار داد.

به گزارش خرداد،  سازمان هواشناسی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: از بعدازظهر جمعه مورخ ۹۸/۱۱/۱۱ بارش برف و مه آلودگی در استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، آذربایجان شرقی و نیمه شمالی کرمانشاه آغاز خواهد شد.

براساس این گزارش در روز شنبه ۹۸/۱۱/۱۲ استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، زنجان، همدان، کرمانشاه، لرستان، چهارمحال و بختیاری، ارتفاعات شمال خوزستان، ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌های تهران، البرز، قزوین، گیلان و مازندران بارش برف و باران گزارش شده است.

این بارش‌ها تا روز یک‌شنبه مورخ ۹۸/۱۱/۱۳ در استان‌های خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی و ارتفاعات در استان‌های سمنان، مازندران و گلستان ادامه خواهد داشت.

براثر این بارش‌ها احتمال لغزندگی و اختلال تردد در معابر شهری و محورهای مواصلاتی همراه با مه آلودگی و کاهش دید پیش‌بینی می‌شود و احتیاط در تردد شهری و جاده‌ای و مجهز کردن خودروها به تجهیزات زمستانی توصیه می‌شود.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی