امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۵۲۹۳
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲

چند انتصاب تازه در وزارت امورخارجه

خرداد: با حکم وزیر امورخارجه چند انتصاب تازه در سطوح عالی مدیریتی وزارت خارجه رقم خورد.

به گزارش خرداد،  اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه برخی انتصابات جدید در این وزارتخانه را اعلام کرد.

«محسن بهاروند» با حکم وزیر امور خارجه به عنوان معاون امور حقوقی و بین‌المللی انتخاب شد.

بهاروند تا پیش از این مسئولیت دستیار وزیر و مدیرکل آمریکا وزارت امور خارجه را برعهده داشت.

همچنین «غلامحسین دهقانی» که مسئولیت معاونت حقوقی و امور بین‌المللی وزارت امور خارجه را برعهده داشت، با پیشنهاد وزیر امور خارجه و تائید رییس‌جمهور به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلژیک انتخاب شد.

«رضا نظرآهاری» مدیرکل دفتر هماهنگی‌های سیاسی دوجانبه و ابتکارات منطقه‌ای وزارت امور خارجه که سابقه سفارت ایران در توکیو را در کارنامه خود دارد، به عنوان دستیار وزیر و مدیرکل آمریکا وزارت امور خارجه منصوب شد.

«پیمان سعادت» نیز که تا پیش از این، مسئولیت سفارت ایران در بلژیک را عهده‌دار بوده است نیز به عنوان دستیار وزیر و مدیرکل اروپا وزارت امور خارجه منصوب شد.

«مرضیه افخم» نیز پس از پایان ماموریت خود به عنوان سفیر ایران در مالزی، جایگزین «افسانه نادی‌پور» شد و از امروز به عنوان دستیار وزیر در امور حقوق شهروندی کار خود را در وزارت امور خارجه ادامه می‌دهد.

نادی‌پور به تازگی مسئولیت سفارت جمهوری اسلامی ایران در دانمارک را عهده‌دار شده است.

تا پیش از این، «مرتضی مرادیان» سفیر ایران در دانمارک بود که با پایان دوران ماموریت، به تهران بازگشته است.

«محمود بریمانی» هم مدیرکل دفتر هماهنگی روابط سیاسی دوجانبه و ابتکارهای منطقه‌ای وزارت امور خارجه عهده‌دار شد. بریمانی پیش از این، دستیار و مدیرکلی اروپای وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را برعهده داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی