امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۵۳۸۷
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
تعداد نظرات: ۸ نظر

سوگند می‌خورم 80درصد مردم اروپا سطح زندگی پایین تری از مردم ایران دارند!

خرداد: حجت الاسلام والمسلمین عباسی گفت: بنده در گذشته و در حال حاضر مسئول بخش اروپای المصطفی بوده و هستم و حاضرم سوگند بخورم که ۷۰ تا ۸۰ درصد مردم اروپا سطح زندگی پایین تری از مردم ایران دارند.

حوزه علميه

به گزارش خرداد به نقل از خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام والمسلمین عباسی، رئیس جامعه المصطفی العالمیه در مجمع عمومی نمایندگان طلاب و فضلا که در سالن جلسات جامعه مدرسین برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیاری برای مردم ایران و جهان و حوزه های علمیه داشته؛ اما غول های رسانه ای دنیا در تلاشند دستاوردهای انقلاب اسلامی دیده نشود.

وی ابراز داشت: امروز تصویرسازی یکی از فعالیت‌های رسانه‌های غربی است تا اذهان جوانان ما را به این سمت ببرند که در غرب، گل و بلبل است و مشکلات بسیاری در کشور ما وجود دارد.

رئیس جامعه المصطفی خاطرنشان ساخت: استعمارگران در گذشته با سلاح، ارتش و نیروهای نظامی وارد کشورها می شدند تا بتوانند به اهداف و برنامه‌های خود برسند؛ اما امروز فکر ملت ها را با رسانه تصاحب می کنند تا به اهداف خود دست پیدا نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین عباسی تصریح کرد: استکبار با رسانه خود کاری انجام داده که جوان مسلمان افغانستانی خدمت‌های ایران اسلامی به این کشور را نبیند و حتی اعتراض داشته باشد؛ اما آمریکا را خیرخواه کشور خود می‌داند.

وی بیان داشت: دروغ و خلاف واقع از جمله حیله‌های استکبار برای فعالیت‌های رسانه‌ای است و هیچ مشکلی با این روش‌ها ندارند.

رئیس جامعه المصطفی اظهار داشت: این حیله‌های رسانه ای سبب می شود که جوان ایرانی، دستاوردهای انقلاب اسلامی را نبیند؛ ما وظیفه داریم این دستاوردها را بیان نماییم.

وی خاطرنشان ساخت: امید به زندگی در قبل از انقلاب اسلامی بنابر آمارهای بین المللی، ۵۴ سال بود؛ اما امروز به ۷۶ سال در کشور رسیده است که این هم از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

رئیس جامعه المصطفی ابراز داشت: بنده در گذشته و در حال حاضر مسئول بخش اروپای المصطفی بوده و هستم و حاضرم سوگند بخورم که ۷۰ تا ۸۰ درصد مردم اروپا سطح زندگی پایین تری از مردم ایران دارند؛ رسانه دنیا را به نحو دیگر ترسیم کرده است و نمی دانیم در آن کشورها چه خبر است.

وی تصریح کرد: امروز بسیاری از نعمت‌هایی که در کشور داریم، برای ما عادی است و به چشم ما نمی‌آید؛ اما برای برخی از اشخاصی که از کشورهای گوناگون به ایران می‌آیند، همین مباحث عادی، برای آنان تعجب آور است.

غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۸
ناشناس
Germany
|
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
0
0
اولا اینطور که میفرماین نیست ، دوما ممکنه سطح زندگی اونا از شخص شما و دیگر همقطارانتان پایینتر باشد ، سوما دلیل نمی شود به فرض که در غرب و امریکا فقیر و بیکار وجود دارد ما فقر و بیکاری مردم را توجیه کنیم
ناشناس
Germany
|
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
0
0
چون حضرتعالی حقوق دلاری دریافت می فرمایید چنین نظری دارید
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
0
0
پس چرا مردم درصف خروج از کشور وورود به اروپا هستند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
0
0
احسنت
عباس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
0
0
بله همه چی آروم است ماخیلی خوبیم اون بالاها هستیم اروپایی ها اکثرشون بدبخت وناآرام هستندو اون پایین ها دارن دق مبکنند
مهدی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
0
0
ببخشید حاجی......به ریال حساب کردی یا به یورو.؟
.
احتمالا اروپا مثه ما نظارت استصوابی ندارد که فقرایش بیشترند
.
هاشم
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
0
0
سید تو رو به جدت ولمان کن !!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
0
0
منم جای شما بودم حتما همین حرف رو میزدم
برادر ایران کجا اروپا کجا
دنیای اطلاعات هست برادر ،هر کسی با یه سرچ رونق اقتصادی و پیشرفت و... هر جایی رو میتونه سر دربیاره

نمیگم پیشرفت نداشتیم،ولی خیلی بیشتر از این باید میبود
این دیکتاتوری و این حجم از فساد و تملک گرایی عده ای خاص، حال مردم رو بد کرده
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی