امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۵۴۲۹
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷

قربانی: نباید از مجیدی بابت تعویض قائدی انتقاد کرد

خرداد: پیشکسوت استقلال گفت: اینکه بخواهیم بابت تعویض مهدی قائدی از فرهاد مجیدی انتقاد کنیم کار درستی نیست زیرا یک مربی براساس شرایط مسابقه دست به تعویض می‌زند.

به گزارش خرداد ،«پیروز قربانی» روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: تیم‌های استقلال و پرسپولیس یکی از بهترین شهرآوردهای چند سال اخیر را به نمایش گذاشتند.

وی افزود: استقلال می‌توانست برنده شهرآورد باشد اما بدشانسی آورد و در نهایت نتوانست به آنچه استحقاقش را داشت برسد و به تساوی رسید.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: بازیکنان استقلال در شهرآورد زحمت خود را کشیدند اما بدشانسی نیز جزوی از قانون نانوشته فوتبال است.

قربانی تصریح کرد: استقلال می‌توانست گل دوم را نخورد اما یک لحظه غفلت باعث شد تا بشار رسن دروازه سید حسین حسینی را باز کند.

وی درباره انتقاداتی که از فرهاد مجیدی بابت تعویض مهدی قائدی مطرح شده است، اعلام کرد: اینکه بخواهیم بابت تعویض‌ها از سرمربی انتقاد کنیم کار درستی نیست چرا که یک مربی بر اساس شرایط مسابقه دست به تعویض می‌زند.

بازیکن پیشین استقلال گفت: قائدی خسته بود و فرهاد مجیدی به همین دلیل او را تعویض کرد. ضمن اینکه وی می‌خواست کمربند خط میانی استقلال را محکم کند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی