امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۵۵۴۱
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴

عباس جدیدی گزینه فدراسیون کشتی برای کسب کرسی بین المللی

خرداد: عباس جدیدی بعنوان یکی از گزینه های فدراسیون کشتی برای کسب کرسی های بین المللی کشتی به رقابت های قهرمانی آسیا در هند اعزام می شود.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، حسن رنگرز سخنگوی فدراسیون کشتی در مورد دلیل اعزام عباس جدیدی به رقابت های کشتی قهرمانی بزرگسالان آسیا در هند گفت: عباس جدیدی از قهرمانان المپیک و جهان کشتی است و رویکرد فدراسیون کشتی استفاده از همه ظرفیت های فنی و پتانسیل مدیریتی است تا بتواند برای کسب کرسی های بین المللی آسیایی و جهانی برنامه ای مدون و راهبردهای عملیاتی داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: عباس جدیدی در همین مسیر به ترکیب مدیریتی فدراسیون کشتی اضافه شده است تا به امید خدا با برنامه هایی که صورت می گیرد بتوانیم یکی از درخواست های جدی جامعه کشتی در این زمینه را پاسخ بدهیم.

به گزارش ایسنا، ترکیب تیم اعزامی ایران به رقابت های کشتی قهرمانی آسیا در حالی اعلام شد که نام عباس جدیدی به عنوان ناظر نیز در این اعزام دیده می شود.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی