امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۵۷۵۳
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۷

پوستر کنگره بین المللی مکتب شهید سلیمانی، رونمایی شد

خرداد: مراسم بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب و بزرگداشت اربعین سردار شهید سلیمانی به همراه رونمایی از پوستر کنگره بین المللی مکتب شهید سلیمانی، باحضوردبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در تالار معلم تبریز برگزار شد.

سردار سلیمانی

به گزارش خرداد ،مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در این مراسم، ضمن تسلیت مراسم چهلم سردار سلیمانی، گفت: ۴۰ روز از شهادت فخرالمجاهدین، سردار عارف و فرماندهی در سطح جهانی که جانش را فدای اسلام و انقلاب کرد، می گذرد.

جعفرپاشایی خاطرنشان کرد: آفرین بر شما مربیان، مسئولان و تمامی همکاران حوزه تعلیم و تربیت آذربایجان شرقی، بسیج فرهنگیان و دانش آموزان که انتقال فرهنگ شهادت را در همه سطوح دستگاه تعلیم و تربیت به نسل آینده به نحو احسن انجام داده‌اید.

وی با اشاره به این‌که ۲۲ بهمن آفرینان سال ۵۷، یعنی سردار سلیمانی ها و سردار رضایی‌ها، گفت: آنان با جان و خون خود انقلاب اسلامی و ایران را پاسداشته و حمایت کردند.

وی افزود: سردار سلیمانی الگوی اخلاص در عمل است که بایداز آن درس بیاموزیم.

وی عنوان کرد: همواره فکر می‌کردیم که معلمان از محیط‌های آموزشی بیرون می آیند؛ درحالی که معلمان از صحنه‌های جنگ و جهاد بیرون آمده و ما با یک معلم فرهنگی در تمام ابعاد مواجه می‌شویم.

پاشایی به نامگذاری مدارس در ۳۹ ناحیه و منطقه آموزش و پرورش استان به نام سردار سلیمانی اشاره کرد و گفت:  مقرر شده هر مدارسی که در ایام دهه فجر افتتاح و کلنگ زنی شود، به نام سردار سلیمانی نام‌گذاری خواهد شد.


وی با بیان این‌که سردار سلیمانی الگوی زندگی معلمان است، متذکر شد: راه او مسیر ما، مرام او مرام ما و آیین او قبله نمای حرکت دستگاه تعلیم و تربیت خواهد بود و متعهد می‌شویم در تمامی نقاط استان، راه و مرام و آرمان این سردار را در دستگاه تعلیم و تربیت جاری سازیم.
برچسب ها: شهید سلیمانی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی