امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۵۸۸۴
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۸

جسد فرزند دادستان بوشهر کشف شد +عکس

خرداد: روابط عمومی دادگستری استان بوشهر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: جسد فرزند 21 ساله دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بوشهر در یکی از اتاقهای منزلشان پیدا شد.

جسد فرزند دادستان بوشهر کشف شد

در این اطلاعیه آمده است: حادثه پیش آمده در ساعت 20:00  روز سه شنبه 22 بهمن رخ داده و جسد فرزند دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بوشهر در یکی از اتاق‌های منزلشان در شهر بوشهر در حالی که یک قبضه اسلحه شکاری در کنار جسد وی قرار داشته مشاهده شده است.

این اطلاعیه می‌افزاید: به دنبال این حادثه برابر روال قانونی و جاری صحنه توسط مقام قضایی و پلیس آگاهی تحت بررسی قرار گرفته و نتیجه بررسی و علت مرگ ایشان از طریق روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان بوشهر به استحضار مردم شریف استان بوشهر رسانیده می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است: ضمن تشکر از ابراز همدردی و بیان تسلیت  قاطبه مردم شریف استان بوشهر از قشرهای مختلف  به استحضار می رساند در راستای این حادثه، اصحاب رسانه از انتشار شایعه‌ها و مطالب قبل از هرگونه اعلام رسمی از طریق روابط عمومی دادگستری کل استان بوشهر  به لحاظ جریحه دار نشدن احساسات و تشدید آلام خانواده آن مرحوم اجتناب کنند.
برچسب ها: بوشهر ، دادستان ، قتل
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی