امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۵۹۲۰
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵
تعداد نظرات: ۱ نظر

ادعای روزنامه نزدیک به قالیباف درباره رویکرد انتخاباتی محمد خاتمی

خرداد: روزنامه خراسان که در افواه عمومی به نزدیکی به محمد باقر قالیباف شهره است در ویژه های انتخاباتی خود مدعی شد که رئیس دولت اصلاحات در خصوص انتخابات پیام می دهد!

به گزارش خرداد، این روزنامه نوشت: اگرچه تبلیغات نامزدهای یازدهمین دوره مجلس از امروز آغاز شده است اما هنوز پرونده تدوین لیست جریان اصلاحات بسته نشده است.

در این باره مجید انصاری، که از وی به عنوان سرلیست اصلاح طلبان در تهران نام برده می شود ،از تلاش نامزدهای تایید صلاحیت‌شده اصلاح‌طلب برای بستن لیست خبر داد.

در این میان، شنیده های آخرین خبر حاکی است تا امروز (پنج شنبه ) لیست " ائتلاف برای ایران " از سوی چند حزب اصلاح طلب و شامل 30 نفر از نامزدهای اصلاح طلب تهران به سرلیستی حجت الاسلام مجید انصاری منتشر می شود.

برخی شنیده ها در فضای مجازی نیز حاکی از این است که رئیس دولت اصلاحات بنا دارد برای انتخابات پیش رو پیام بدهد.


غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
الماسی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
0
0
درود خداوند بر سید بزرگوار اقای سید محمد خاتمی که به حق 8 سال مملکت را مثل دسته گل اداره کرد بدون کوچکترین خطایی وبدون نوسان سرسام اور قیمتها یا تنش های اقتصادی در کمال ارامش مردم زندگی میکردند ، حالا خفاشان شب چشم دیدن این سید بزرگ را ندارند واورا مورد تهمتهای ناروا از جمله به گرفتن پول از افراد خارجی ، قرار میدهند
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی