امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۵۹۲۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱

تدبیر زیزو برای انگیزه بخشی به بازیکنان رئال مادرید

خرداد: فصل جاری زیدان توانسته رئالی‌ها را با انگیزه‌تر از همیشه روانه بازی‌های لالیگا کند و کهکشانی‌ها پس از 23 هفته با سه امتیاز اختلاف نسبت به بارسا صدرنشین هستند.

به گزارش خرداد از  ایلنا، طبق ادعای روزنامه مارکا، زین‌الدین زیدان در تمرینات پیش‌فصل، برای بازیکنانش کسب عنوان قهرمانی لالیگا را هدف اول فصل تعیین کرده است. او لوکا مودریچ را مثال می‌زند که چرا ستاره کروات باید یک قهرمانی لالیگا را در کارنامه داشته باشد؟ این طبیعی نیست. 

جمله‌ای که بارها و بارها برای بازیکنان تکرار کرده تا در آنها شور و هیجان مضاعف برای لالیگا ایجاد کند. در میان بازیکنان فعلی رئال، سرخیو راموس و مارسلو با 4 قهرمانی لالیگا رکورددارند در حالی که در جبهه بارسا، لیونل مسی 10 قهرمانی لالیگا را در کارنامه دارد و پس از او سرخیو بوسکتس و جرارد پیکه با 8 قهرمانی لالیگا قرار دارند. 

بدتر اینکه مارک آندره تراشتگن و لوئیس سوارز که از 2014 برای بارسا بازی می‌کنند، 4 قهرمانی لالیگا را تجربه کرده‌اند یعنی دقیقاً برابر با تعداد قهرمانی‌های لالیگای راموس و مارسلو که از سال 2005 برای رئال بازی می‌کنند.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی