امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۵۹۳۹
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳

اصلاح طلبان شورای عالی در کدام شهرها لیست نمی‌دهند؟

خرداد: شورای عالی اصلاح طلبان استراتژی این دوره از انتخابات خود را بر مبنای ارائه لیست تنها از میان گزینه های اصلاح طلب عنوان کرده و با این وصف و با توجه به عدم تایید صلاحیت شمار زیادی از اصلاح طلبان در برخی شهرها، عملا ارائه لیست کامل از چهره های مطرح در برخی شهرها وجود ندارد.

به گزارش خرداد، در همین رابطه، آذر منصوری که خود از جمله رد صلاحیت شدگان توسط هیئت اجرایی انتخابات است در توئیتی به شهرهایی که شورای عالی در آن لیست ارائه نمی دهند، پرداخت.

منصوری در توئیتر خود با هشتگ رد صلاحیت نوشت: تا کنون علاوه بر تهران، شورای اصلاح طلبان یزد، البرز، زنجان، اصفهان، آذربایجان غربی، چهارمهال بختیاری، خوزستان، فارس، همدان، گیلان و شهرهای مشهد و ملایر در بیانیه های جداگانه اعلام کردند به دلیل رد صلاحیت کاندیداهای خود در انتخابات مجلس یازدهم لیستی نخواهند داشت.


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی