امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۵۹۴۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵

انصراف یک نامزد انتخاباتی در سمنان

خرداد: فرماندار سمنان از استعفای یکی از نامزدهای حوزه انتخابیه سمنان،مهدیشهر و سرخه خبر داد و گفت: با استعفای این داوطلب شمار داوطلبان تاییدصلاحیت شده این حوزه انتخابیه به 30 نفر رسید.

به گزارش خرداد،سیدعباس دانایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: علی محمد همتی تنها داوطلب حوزه انتخابیه سمنان،مهدیشهر و سرخه است که بعد از آغاز رسمی تبلیغات از ادامه رقابت در این عرصه سیاسی استعفا داده است.

وی با بیان اینکه 31 نامزد برای رقابت در حوزه انتخابیه سمنان،مهدیشهر و سرخه تاییدصلاحیت شده بودند ادامه داد: با استعفای این داوطلب در حال حاضر شمار داوطلبان این حوزه به 30 نفر رسیده است.

فرماندار سمنان در پاسخ به پرسشی در خصوص ستادهای تبلیغات نامزدها در مرکز استان گفت: با توجه به ابلاغیه 15 دی‌ماه وزیر کشور به استانداری و افزایش مناطق شهری سمنان به سه منطقه، هر داوطلب نمایندگی حوزه انتخابیه سمنان،مهدیشهر و سرخه می‌تواند سه ستاد انتخاباتی در مناطق سه‌گانه مرکز استان راه‌اندازی کند. بدیهی است که در سایر شهرستان‌های این حوزه انتخابیه نیز مطابق قانون می‌تواند ستاد راه‌اندازی و به تبلیغات انتخاباتی بپردازد.

دانایی در پاسخ به پرسش ایسنا در خصوص حائزین حق رای این شهرستان اظهار کرد: حوزه انتخابیه سمنان،مهدیشهر و سرخه 137 هزار واجد رای دادن دارد.
وی از پیش‌بینی 195 شعبه اخذ رای در حوزه انتخابیه سمنان،مهدیشهر و سرخه خبر داد و افزود: 136 شعبه اخذ رای در شهرستان سمنان، 39 شعبه اخذ رای در شهرستان مهدیشهر و 20 شعبه نیز در شهرستان سرخه برای جمع‌آوری آرای رای‌دهندگان پیش‌بینی شده است.
فرماندار سمنان ضمن دعوت عموم مردم به حضور در انتخابات این دوره خاطرنشان کرد: مردم همواره پشتیبان نظام اسلامی بودند و مطمئنا در این دوره نیز با حضور در پای صندوق‌های رای بار دیگر دلبستگی خود به کشور و نظام را نشان خواهند داد.

وی با اشاره به آغاز رسمی تبلیغات از همه داوطلبان نمایندگی مجلس یازدهم خواست با رعایت قوانین و ایجاد شور انتخاباتی زمینه انتخاباتی باشکوه را در کشور و از جمله در حوزه انتخابیه سمنان،مهدیشهر و سرخه فراهم کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی