امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۵۹۵۵
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶

پاشخ شدیدالحن حماس به تهدید تند و تیز نتانیاهو

خرداد: جنبش حماس در واکنش به تهدید نتانیاهو نسبت به انجام حمله غافلگیرانه بی‌سابقه علیه این جنبش، اعلام کرد، حماس برای ریشه‌کن کردن نتانیاهو آماده می‌شود.

به گزارش خرداد از  ایسنا، به نقل از سایت النشره، خلیل الحیه، معاون جنبش حماس در پیامی به بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: اگر حماس را تهدید کنی، حماس برای ریشه‌کن کردنت آماده می‌شود. ما به تو قول می‌دهیم که از سرزمین ما بروی.

وی افزود: اگر روابط و هماهنگی امنیتی با رژیم صهیونیستی متوقف نشود، جهان مخالفت ما با طرح معامله قرن را باور نمی‌کند. ما به عنوان یک فلسطینی‌ موظفیم موضع خود را در تاریخ مشخص کرده و با معامله قرن در کلام و عمل مقابله کنیم.

الحیه ادامه داد: اتحاد ملی تنها با توافق پیرامون این مسأله که رژیم اشغال‌گر دشمن ماست و هیچ جایی در سرزمین فلسطین ندارد، حاصل می‌شود.

وی با بیان اینکه تنها راه مقابله با معامله قرن مقاومت همه‌جانبه با اشغال‌گر است، بار دیگر خواستار لغو به رسمیت شناخته شدن رژیم صهیونیستی و توقف هماهنگی امنیتی با این رژیم شد و تأکید کرد، تنها عملیات قهرمانانه در مقابل این دشمن کارساز است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در گفتگو با شبکه ۲۰ اسرائیل مدعی شد: ما بر طبل جنگ نمی‌کوبیم و به دنبال درگیری مسلحانه جدید با جنبش حماس نیستیم اما برای بزرگترین اقدام غافلگیرانه علیه حماس آماده می‌شویم. به جزئیات این غافلگیری اشاره‌ای نمی‌کنم اما متفاوت‌تر از قبل خواهد بود.

نتانیاهو همچنین گفت: اگر به پرواز درآمدن بالونهای حامل مواد آتش‌زا و حملات موشکی از غزه متوقف نشود، این عملیات غافلگیرانه هر لحظه امکان دارد، آغاز شود.

برچسب ها: نتانیاهو ، حماس
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی