امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۵۹۷۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۱

ویژگی بارز سردار سلیمانی اخلاص و تبعیت آگاهانه از رهبر انقلاب بود

خرداد: فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت : بارزترین ویژگی شهید سردار قاسم سلیمانی، اخلاص و تبعیت آگاهانه و دلی از رهبر معظم انقلاب بود.

به گزارش خرداد، سردار سرتیپ دوم حسین بابایی پنجشنبه شب در آیین گرامیداشت چهلمین روز شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و سومین روز رحلت عالم فقید آیت ا... طبرسی نماینده سابق ولی فقیه در استان مازندران که در مسجد جامع شهر تنکابن برگزار شد، افزود : با شهادت سردار سلیمانی تمامی نقشه های استکبار جهانی که برای غرب آسیا کشیده بودند باطل شد و آنها امروز از شهید سلیمانی بیش از شهادت سردار سلیمانی ترس و واهمه دارند.

وی با بیان اینکه بعد از ۷۰ سال یک کشور همچون ایران اسلامی توانست به آمریکا حمله نماید ، ادامه داد : برای بسیاری از کشورها حمله به آمریکا غیر قابل تصور بود اما ایران اسلامی با این اقدام ابهت پوشالی استکبار جهانی را نابود ساخت.

بابایی گفت : حقانیت مقاومت با شهادت سردار سلیمانی برای همه ثابت شد و این انقلاب همچنان با قدرت به حرکت خود ادامه خواهد داد.

وی افزود : سردار سلیمانی با شهادتش همه مردم را به میدان آورد و یک رفراندوم در تایید این نظام برگزار کرد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران حفظ اتحاد و انسجام حاصل از شهادت سردار سلیمانی حول محور رهبری را ضروری دانست و تاکید کرد : مقاومت تا گرفتن انتقام سخت ادامه خواهد داشت و ملت بزرگ ایران اسلامی باید دشمن شناسی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی افزود : این انقلاب با نشاط ، امید به آینده و روحیه جهادی و تلاش به راه خود ادامه خواهد داد تا آن را صاحب اصلیش حضرت مهدی (عج) برساند.

استان مازندران ۴۲ شهید مدافع حرم تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

شهرستان ۱۶۶ هزار نفری تنکابن در غرب مازندران قرار دارد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی