امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۰۰۸
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۷

نکونام: درباره انتخاب اسکوچیچ نظری ندارم

خرداد: سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان پس از پیروزی مقابل پیکان در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال گفت: درباره انتخاب دراگان ‌اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نظری ندارم.

به گزارش خرداد؛ «جواد نکونام» روز جمعه در نشست خبری پس از دیدار فولاد خوزستان مقابل پیکان که با پیروزی ۲ بر یک فولاد به پایان رسید، اظهار داشت: وزش شدید باد در ورزشگاه باعث شد تا بازی سخت شود و بر روی کیفیت فنی تاثیر بگذارد.

وی افزود: در نیمه دوم بازی به مراتب بهتر شد و می‌دانستیم پیکان به بازی مستقیم روی می‌آورد و با توجه به اینکه نفرات خوبی دارد، در این مسیر موفق شد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: تلاش خود را می‌کنیم تا در هر بازی نمایش خوبی را به اجرا گذاشته و در پایان کار از خودمان راضی باشیم.

نکونام تصریح کرد: سه امتیاز حساس و مهمی را به دست آوردیم و این پیروزی در آینده به ما کمک زیادی خواهد کرد. بازیکنان فولاد در هر بازی میل به برد دارند.

وی در پایان درباره انتخاب دراگان ‌اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: در این باره نظری ندارم.
برچسب ها: جواد نکونام
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی