امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۰۱۶
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۹

قاتل جانشین اطلاعات نیروی انتظامی عنبرآباد کشته شد

 خرداد: به گفته رییس شورای تامین عنبرآباد، قاتل شهید ستوان یکم حمید ریاحی جانشین اطلاعات نیروی انتظامی این شهرستان، کشته شد.

به گزارش خرداد ،محمود رئیسی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بلافاصله پس از شهادت جانشین اطلاعات نیروی انتظامی عنبرآباد نشست شورای تامین برگزار و عملیات دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

 وی تصریح کرد: قاتل شهید ریاحی در روستای کهور نارنجک کهنوج در درگیری با نیروهای انتظامی کشته شد. 

فرماندار عنبرآباد گفت: به دنبال تماس تلفنی با پلیس این شهرستان در خصوص تیراندازی در محله مختارآباد عنبرآباد، بلافاصله ستوان یکم حمید ریاحی با تیم پلیس به محل گزارش شده اعزام می‌شود و متاسفانه جانشین اطلاعات نیروی انتظامی بر اثر شلیک گلوله از سمت افراد ناشناس در این درگیری به فیض شهادت نائل شد.

وی ضمن تسلیت به خانواده شهید ریاحی گفت: آئین تشییع پیکر شهید ریاحی روز شنبه ساعت ۹ صبح از میدان آموزش ‌و پرورش به سمت گلزاری شهدای شهرستان عنبرآباد برگزار می‌شود لذا از عموم مردم شهید پرور شهرستان عنبرآباد دعوت می‌شود تا در این آیین شرکت کنند.

شهرستان عنبرآباد در جنوب استان کرمان قرار دارد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی