امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۰۴۵
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹

حمله بولتون به سازمان ملل در دفاع از اسرائیل

خرداد: مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا از اقدام سازمان ملل برای انتشار «فهرست سیاه» از اسامی شرکت‌های فعال در شهرک‌سازی‌های اسرائیلی واقع در کرانه باختری انتقاد کرد.

به گزارش خرداد از ایلنا، «جان بولتون»،‌ مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا، روز گذشته -جمعه- با انتشار توئیتری از اقدام سازمان ملل برای انتشار فهرست سیاه از اسامی شرکت‌های فعال در شهرک‌سازی‌های غیرقانونی اسرائیلی واقع در کرانه باختری انتقاد کرد.

بولتون مدعی شد که این اقدام سازمان ملل را گامی وحشیانه است و آن را نشان‌دهنده تسلیم این سازمان در برابر جنبش تحریم ضد اسرائیل عنوان کرد. 

وی که پیشتر سمت نماینده واشنگتن در سازمان ملل را به عهده داشته مدعی شد که این اقدام، تشدید یهودی ستیزی در داخل سازمان ملل است.

بولتون در ادامه مدعی شد: «همه باید تلاش‌ها برای منزوی کردن اسرائیل را محکوم کنیم.» 

سازمان ملل چهارشنبه گذشته فهرست سیاهی از ۱۲۱ شرکت فعال در شهرک‌‌سازی‌های غیرقانونی اسرائیلی را در کرانه باختری و قدس شرقی و بلندی‌های جولان اشغالی منتشر کرد.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی