امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۰۷۰
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲

توییت تند محمود صادقی درباره کارگزاران سازندگی

خرداد: کارگزاران سازندگی روز چهارشنبه ۲۳ بهمن در بیانیه‌ای راهبردی با عنوان «چرا رای می‌دهیم؟!» به تشریح علت مشارکت در انتخابات مجلس یازدهم پرداخت. این حزب همچنین دو روز بعد و در روز گذشته (جمعه ۲۵ بهمن) طی بیانیه‌ای، لیست مورد حمایت خود از کاندیداهای اصلاح‌طلب برای حوزه انتخابیه تهران را به سرلیستی حجت‌الاسلام مجید انصاری اعلام کرد.

به گزارش خرداد، انتشار بیانیه راهبردی حزب کارگزاران سازندگی با واکنش تند محمود صادقی نماینده لیست امید در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای عالی اصلاح‌طلبان روبرو شده و وی در توئیتی عنوان کرد: «بیانیه کارگزاران سازندگی بار دیگر ذات فرصت‌طلبانه‌ی اولیگارشی مدعی اصلاح‌طلبی را آشکار کرد.»

البته انتقاد محمود صادقی از کارگزاران و دبیر کل آن سابقه چندین ماه دارد اما اینکه در آستانه انتخابات و با این صراحت به انتقاد پرداخته می شود، جالب و در نوع خود بی سابقه است
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی