امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۰۷۱
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶

انصراف یک چهره شاخص اصولگرا از انتخابات مجلس

خرداد: پس از نماینده اصلاح طلب نیشابور و محمد علی افشانی به عنوان دو چهره اصلاح طلب موج انصراف به نامزدهای اصولگرا رسیده و پس از انصراف محمد عباسی وزیر تعاون دولت احمدی نژاد حالا مجتبی رحماندوست یکی از چهره های شاخص اصولگرایان و از نمایندگان ادوار مجلس هم از نامزدی در انتخابات مجلس استعفا داد.

به گزارش خرداد، مجتبی رحمان دوست در بیانیه خود آورده است:


بسم الله الرحمن الرحیم

اکنون که شاهد حضور گسترده نیروهای انقلاب در عرصه انتخابات مجلس یازدهم هستیم، اینجانب مجتبی رحماندوست عملا تکلیف خود را ساقط‌ شده می‌بینم و بر خود واجب می‌دانم که برای جلوگیری از تشتت بیشتر آرا نیروهای ولایت‌مدار، به نفع جریان اصیل انقلاب، از صحنه رقابت‌های انتخاباتی کنار بکشم.

از تمامی کسانی که برای اعتلای جریان انقلاب و حضور گسترده مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی تلاش می‌کنند، سپاسگزاری می‌کنم و از همه شهروندان تهرانی و دیگر هموطنان عزیز حضور گسترده در انتخابات دوم اسفند ۱۳۹۸ را خواستارم.

با احترام

مجتبی رحماندوست

۲۶ بهمن ماه
برچسب ها: انتخابات ، انصراف
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی