امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۱۱۳
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴

ادای احترام آیت الله رئیسی بر مزار حاج قاسم سلیمانی/تصویر

خرداد: رییس قوه قضاییه و هیئت همراه با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شهیدان سپهبد قاسم سلیمانی و سردار حسین پورجعفری و دیگر شهدا ادای احترام کردند.

به گزارش خرداد، رییس قوه قضاییه که صبح امروز یکشنبه 27 بهمن ماه به منظور حضور در مراسم گرامیداشت اربعین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش وارد استان کرمان شده بود، مورد استقبال رسمی ‌استاندار کرمان، نماینده ولی فقیه در استان، رییس کل دادگستری استان کرمان و جمعی از مسئولان قرار گرفت.

ادای احترام رییس قوه قضاییه ‌به مقام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

آیت‌الله رییسی و هیئت همراه در بدو ورود با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شهیدان سپهبد قاسم سلیمانی و سردار حسین پورجعفری و دیگر شهدا ادای احترام کردند.

حضور در نشست قضایی استان، دیدار با کارکنان و قضات دادگستری استان و حضور در مراسم اربعین شهید سلیمانی از دیگر برنامه های سفر یکروزه آیت الله رییسی به استان کرمان است.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی