امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۱۲۵
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴

دبیر کل پایداری: قالیباف خط قرمز ما نیست و با یامین پور فرقی ندارد/لیست شرکت سهامی نیست!

خرداد: در حالیکه جبهه پایداری حتی نام محمد باقر قالیباف را هم در میان لیست 30 نفره خود قرار نداده است و یکی از بارزترین وجوه لیست آنان همین عدم قراردهی سرلیست شورای ائتلاف است، آقا تهرانی مدعی شد که قالیباف خط قرمز پایداری نیست.

به گزارش خرداد، حجت‌الاسلام مرتضی‌آقاتهرانی، دبیرکل جبهه پایداری، در صفحه شخصی خود، نوشته است: ‏«اینکه می‌گویند آقای قالیباف خط قرمز پایداری است، واقعاً درست نیست. ما گفتیم ضابطه قرار دهید، آقای قالیباف یا هرکس دیگر اگر اصلح است و اگر نمره لازم را کسب کرد، به روی چشم باید باشد.»

وی ادامه داده است: ما گفتیم نباید فرقی بین افراد باشد؛ تفاوتی بین آقاتهرانی یا قالیباف و یامین‌پور نیست باید درباره همه شاخص‌ها بررسی شود و اینطور نباشد که بر اساس شرکت سهامی و بدون درنظر گرفتن شاخص‌ها افراد در لیست باشد، حتما آقای قالیباف هم اینطور نگاهی را قبول ندارند.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی