امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۱۳۰
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲

اطلاعیه مرکز پژوهش های مجلس درباره یک شایعه انتخاباتی

خرداد: مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در اطلاعیه‌ای تاکید کرد: مرکز پژوهش‌ها در انتخابات مجلس شورای اسلامی از هیچ فهرست انتخاباتی یا فردی حمایت نمی‌کند.

به گزارش خرداد، روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به گمانه زنی ها و سوالات دریافتی از رسانه ها ضمن بیان نکات زیر اعلام می دارد مرکز پژوهش‌ها در انتخابات پیش رو از هیچ فهرست انتخاباتی یا فردی حمایت نمی کند:

۱- مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی از زمان تاسیس تاکنون تلاش کرده است تا به دور از نگاه‌های سیاسی و جناح‌بندی‌های معمول به ویژه در زمان کارزارهای انتخاباتی، تنها بر مبنای نظر کارشناسی و علمی،‌ عمل کند که این رویه مورد تاکید عموم کارشناسان این مرکز بوده است.

۲- انتشار هر فهرست و اسمی به نام مرکز پژوهش‎های مجلس شورای اسلامی و یا با تایید فرد یا افرادی از این مرکز یا منتسب به این مرکز خلاف واقع بوده و ماهیت استناد و تایید ندارد.

به گزارش خرداد، لازم به ذکر است که حجت الاسلام محبی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در توئیتر خود شب گذشته لیستی را انتشار داده و مدعی شده بود که صلاحیت و تخصص این افراد توسط کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس تایید شده است!

پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی