امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۱۴۲
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
وقتی از زور بی رقیبی؛ رقیب می تراشی

کشف بزرگ دبیر کل موتلفه و چند سئوال ساده؟!

این چجور جریانی است که همه مشکلات کشور زیر سر آن است اما توانایی تایید صلاحیت چند نامزد اصلی خود را هم ندارد و در همه ادوار انتخابات هم کم یا بیش با بن بست های اینچنینی روبرو بوده و هیچ گاه هم نتوانسته مفری از آن بجوید و به قول عامیانه زورش به جایی نرسیده است؟
سرویس سیاسی خرداد- امیر عابدپور: تنها چند روز دیگر تا برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس وقت باقیمانده و سیاستمداران فعال در این فرصت باقیمانده هر آنچه در چنته دارند، رو کرده و به هر نحوی از انحاء می خواهند طیف و جریان خود را در معرض افکار عمومی و نظرگاه مخاطبان بیرونی قرار دهند، موتلفه نیز به عنوان قدیمی ترین حزب اصولگرا  از این قاعده مستثنی نیست و امروز در نشست هفتگی دبیران این حزب  آقای بادامچیان به نکات جالب توجهی اشاره کرده است.

به گزارش خرداد، این روز و شب ها غوغایی در اردوگاه اصولگرایی براه افتاده و هر کسی که دستی بر آتش و بنیه ای در عمل و زبانی به گفتار و تریبونی در اختیار دارد، عزم جزم کرده که لیست محبوب و مورد پسند خود را به منظر محاطبان ارائه دهد.

البته سخت است که دو سال شعار وحدت دهی و سر بزنگاه هر کسی از راه برسد، ساز خودش را کوک و کند و لگدی به جسد وحدت بزند اما دبیر کل موتلفه که لیست مورد حمایت جریان محبوب وی بعد از همه این فراز و فرودها وقعی نیافته و با انشقاق روبروست، برای جبران این سرخوردگی و چندپارگی در اردوگاه اصولگرایی یک راه حل عاجل و فوری و دم دستی گیر آورده و در فرمایشات گوهر بار خود، تاکید کرده است: «جریان اصلاح‌طلب که عامل اصلی همه مشکلات کشور و ملت است، در این دوره علی رغم تهاجمات علیه شورای نگهبان و حملات به نظارت استصوابی که در قانون اساسی دارای جایگاهی است، در این انتخابات ورود کرده است

البته اشکالی هم ندارد، دیواری از دیوار اصلاح طلبان که کوتاه تر نیست شما هم بیا فحشت را بده و برو اما چند سئوال ساده از خدمت آن مقام شامخ اصولگرا داریم.

اول آنکه این چجور جریانی است که همه مشکلات کشور زیر سر آن است اما توانایی تایید صلاحیت چند نامزد اصلی خود را هم ندارد و در همه ادوار انتخابات هم کم یا بیش با بن بست های اینچنینی روبرو بوده و هیچ گاه هم نتوانسته مفری از آن بجوید و به قول عامیانه زورش به جایی نرسیده است؟

دوم- اگر اینطور است که اصلاح طلبان عامل اصلی همه مشکلات کشور هستند چرا برداران عزیز ما در شورای نگهبان غفلت فرموده و گذاشته اند شماری از نیروهای این طیف، دست و پا شکسته از فیلتر نظارتی گذر کرده و کاندیدای نقش آفرینی در محل مهمی چون مجلس شورای اسلامی باشند؟

سوم-اصلاح طلبان دقیقا عامل اصلی کدام یک از مشکلات کشور بوده اند؟ باعث و بانی تحریم و فشار خارجی بوده اند؟ در دولت اصلاحات تورم 45 درصدی رقم زده و 800 میلیارد دلار درآمد نفتی را بر باد داند و فسادهای اقتصادی و اختلاس های نجومی رقم زده اند و تخصص گرایی را وقعی ننهاده و رابطه را بر ضابطه مقدم شمرده اند و مناصب عالیه در نهادهای قدرتمند که حجم عمده اقتصاد را در اختیار دارند زیر دست آنان است و ... خوب است بدانیم عامل چه مشکلاتی هستیم تا جلوی آن گرفته شود.

چهارم-اصلا اصلاح طلبان نه تنها عامل بدبختی همه این چند دهسال اخیر که باعث و بانی جنگ جهانی و حمله هیروشیما و ناکازاکی شما برادر اصولگرا به جای رقابت با این حد از سخیفی و بد و  بیراه بیا و بگو که چه برنامه ای داری برای حل مشکلات و بهبود شرایط و اوضاع، فحش را که همه بلدیم به هم بدهیم! الحمدالله

پنجم-آقای بادامچی عزیز و محترم از این بگذریم که کنترل تمامی مجالس چند سال اخیر حتی مجلس دهم با اصولگرایان بوده و کارنامه آنان واضح و مشخص پیش روی مردم است اما معنای حرف خود و تبعات آن را لحاظ کنید، در فردای انتخابات که به امید خدا با پیروزی قاطع اصولگرایان همراه خواهد بود، مردم منتظر خواهند ماند تا ببینند شما اصولگرایان در غیاب اصلاح طلبان در مجلس یازدهم چه گلی به سر ملک و ملت می زنید و به گمانم این مهم ترین دستاورد اصلاح طلبان از انتخابات پیش روی مجلس خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی