امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۱۶۰
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۹

افراد فرصت طلبی بی رحمانه از پرندگان گرسنه در برف تالش

خرداد: رئیس اداره حفاظت محیط زیست تالش گفت: پرندگان به دلیل کمبود موادغذایی در روزهای سرد زمستانی به مناطق پایین دست و مسکونی نزدیک می شوند که بعضی مورد تعارض افراد فرصت طلب قرار می گیرند.

به گزارش خرداد ،عارف شادکام در گفت وگو با ایسنا گفت: در طی روزهای برفی مامورین اجرایی و سرمحیط بانی جوکندان در آماده باش کامل اقدام به گشت و کنترل حفاظتی در زیستگاه های شهرستان تالش می کردند.

وی با بیان اینکه 11 اسلحه شکاری طی روزهای برفی از متخلفین کشف و ضبط  شد ادامه داد: از این تعداد سلاح کشف شده دو قبضه سلاح غیرمجاز و فاقد هر گونه مجوز هستند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست تالش تصریح کرد: متخلفین جهت اقدامات قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

شادکام گفت: در روزهای برفی و سرد زمستانی پرندگان و سایر وحوش به دلیل کمبود مواد غذایی به مناطق پایین دست و مسکونی نزدیک می شوند که بعضی مورد تعارض افراد فرصت طلب قرار می گیرند.

 وی با تاکید بر اینکه آموزش جوامع محلی و ارتقاء فرهنگ حفاظت از طبیعت موثر است، افزود: اجرای این امر از جمله برنامه های در دست اقدام این اداره است.
برچسب ها: محیط زیست ، تالش
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی