امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۱۶۴
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶

نفوذ سامانه ناپایدار سرد و بارشی

خرداد: مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: با ورود سامانه ناپایدار جوی موج جدیدی از بارش برف و باران در منطقه حاکم خواهد شد.

به گزارش خرداد ،سیاوش محمدی در خصوص آخرین وضعیت جوی اردبیل به خبرنگار مهر گفت: بر اساس نقشه‌های هواشناسی، طی امروز ضمن استقرار شرایط پایدار جوی در بیشتر ساعات آسمان استان صاف تا نیمه ابری بوده و در اواسط روز دمای هوا نسبت به روزهای قبل چند درجه‌ای افزایش یافت.

وی افزود: از اواخر وقت امروز با ورود سامانه ناپایدار جوی به منطقه و وزش باد شرقی خزری، آسمان استان ابری و مه آلود شده و ضمن کاهش محسوس دمای هوا بارش باران و برف تمامی مناطق استان را فرا گرفت.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل تصریح کرد: تمرکز بارش برف بیشتر در مناطق مرکزی و جنوبی استان بوده و در مناطق شمالی بارش باران انتظار می‌رود.

محمدی یادآور شد: از ظهر روز سه شنبه تا اواخر وقت چهارشنبه هفته جاری فعالیت سامانه بارشی تضعیف شده و آسمان استان غالباً صاف تا نیمه ابری گاهی با وزش باد تند خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل تصریح کرد: مجدداً از اواخر وقت چهارشنبه سامانه بارشی تقویت شده و در روز پنجشنبه نیز در اغلب مناطق مرکزی و جنوبی استان بارش باران و برف تداوم خواهد یافت.

به گفته وی در ساعات اولیه روز جمعه نیز این سامانه بارشی از استان خارج خواهد شد.
برچسب ها: سرد ، هواشناسی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی