امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۱۷۷
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۳

کاهش نامزدهای انتخابات در استان مرکزی

خرداد: رییس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: تعداد داوطلبان انتخابات مجلس در استان به 177 نفر رسید.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، بهروز اکرمی شامگاه یکشنبه ۲۷ بهمن ماه در جمع خبرنگاران با اشاره به کاهش تعداد نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی شمار داوطلبان استان تاکنون را ۱۷۷نفر بیان کرد.

وی با اشاره به اینکه از کل داوطلبان نمایندگی مجلس یازدهم ۲۳ نفر زن و ۱۵۴ نفر مرد هستند، افزود: در حوزه اراک، کمیجان و خنداب تعداد داوطلبان ۵۵نفر، شامل ۱۴ زن و ۴۱مرد می شود.

اکرمی تعداد دواطلبان حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان را ۳۶ نفر(۲ زن و ۳۴مرد)، حوزه خمین ۱۲ نفر(۲ زن و ۱۰ مرد) برشمرد و گفت: تعداد داوطلبان در حوزه ساوه و زرندیه ۳۴ نفر شامل ۳ زن و ۳۱ مرد می شود، همچنین تعداد نامزدها در حوزه انتخابیه شازند به ۲۴ نفر متشکل از یک زن و ۲۳مرد و در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان به ۱۶ نفر شامل یک زن و ۱۵ مرد رسیده است
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی