امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۳۹۵
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
تعداد نظرات: ۱ نظر

از تک تک خردمندان و دوراندیشان این سرزمین برای حضور در انتخابات دعوت می‌کنم

خرداد: ناطق نوری در بیانیه ای با دعوت از مردم برای شرکت در انتخابات گفت:در این شرایط حساس؛ تکیه بر عقلانیت و انتخاب نمایندگان شایسته، علاوه بر اینکه دست نااهلان را از تصدی امور کوتاه خواهدکرد، نشان دهنده انتقاد از تکروی ها، تعصبها و جناح‌بندیهای پوچ است.

به گزارش خرداد، متن بیانیه انتخاباتی حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری به شرح زیر است:

ملت شریف ایران
در انتخابات پیش رو که قرار است افرادی صلاحیت خود را از رای مردم  کسب کرده  تا به نمایندگی از آنان سخن گفته و مطالبه گری کنند، قهر کردن با صندوق رای که از مهم ترین ارکان رفتار مدنی و پیش‌فرض دموکراسی است، نه تنها نتیجه‌ای مطلوب نخواهد داشت بلکه باعث پیشروی جریانهای افراطی داخل و خارج کشور و رشد نیروهای معاند منافع ملی و تمامیت ارضی ایران عزیز است.
در این شرایط حساس؛ تکیه بر عقلانیت و انتخاب نمایندگان شایسته، علاوه بر اینکه دست نااهلان را از تصدی امور کوتاه خواهدکرد، نشان دهنده انتقاد از تکروی ها، تعصبها و جناح‌بندیهای پوچ است.
با اطلاع از دغدغه های فراوان معیشتی، اجتماعی و سیاسی که فشار مضاعفی بر ایرانیان بزرگوار تحمیل کرده، از تک تک خردمندان و دوراندیشان این سرزمین دعوت می‌کنم تا در کنار هم، برای اعتلای قانون و تقویت وحدت ملی، در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شواری اسلامی، حضوری چشمگیر و دشمن شکن داشته باشیم تا نقش خود را در اصلاح اشکالات ایفا کرده و شرمسار آیندگان نگردیم.
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
1
0
اگه توی اون ویلای چند هزار متری سوپر لوکس زندگی نمیکردی حتما" روی چشم میگفتیم و اطاعت امر میکردیم ولی حالا.

در صورتی که دو شرط یکی توبه کردن در پیشگاه ملت و دوم جبران خطاها در ۲۴ ساعت و نه بیشتر ....
میتوانید ؟، بسم الله.
در غیر اینصورت -ترحم بر پلنگ تیز دندان
ستم کاری بود بر گوسه فندان.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی