امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۳۹۶
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴

هشدار رسانه‌های عبری‌زبان به اسرائیلی‌ها نسبت به رویارویی آتی با حزب‌الله

خرداد: هم‌زمان با صحبت‌های بسیاری که در اراضی اشغالی وجود دارد در مورد سناریوهای تیره‌ای که انتظار اسرائیلی‌ها را در جنگ آتی با مقاومت لبنان می‌کشد، هشدارهایی نسبت به توسعه و تقویت توانمندی‌های حزب‌الله و موشک‌های نقطه‌زن آن مطرح می‌شود که این امر به معنای بهای سنگینی است که جبهه داخلی اسرائیل در هر جنگ در آینده با آن روبه‌رو خواهد بود.

به گزارش خرداد، ایسنا به نقل از شبکه کان اسرائیل، رسانه‌های اسرائیلی مجددا از توانمندی‌های موشکی حزب‌الله سخن به میان آورده و به اسرائیلی‌ها نسبت به آنچه که در رویارویی آتی با حزب‌الله در انتظار آنهاست، هشدار داده و اعلام کردند که حزب‌الله به آسانی می‌تواند با موشک‌های نقطه‌زن پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) را تخریب کند.

شبکه کان اسرائیل گزارش داد که اسرائیلی‌ها آنچه را که واقعا در رویارویی آتی با حزب‌الله در انتظار آنها است، درک نمی‌کنند.

این شبکه اسرائیلی در یک مستند عنوان داشت که حزب‌الله موشکهایی با دقت ۱۰ متر در اختیار دارد و این موشک‌های حزب‌الله یک تهدید استراتژیک به شمار می‌آید که "اسرائیل" با آن نمی‌تواند کنار بیاید.

این مستند مطرح کرده که مهندس موشکهای نقطه‌زن، شهید سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بوده و مجری این طرح سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان است و بر اساس ادعای این مستند، این پروژه بخشی از دیدگاه ایران و حزب‌الله در این مرحله نسبت به منطقه است و هدف آن دستیابی به امکان حمله به اهدافی در اراضی اشغالی با دقت هدف‌گیری ۱۰ متر است و این تهدید استراتژیکی است که اسرائیل نمی‌تواند با آن کنار بیاید.
برچسب ها: حزب‌الله ، اسرائیل
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی