امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۳۹۷
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱

سقوط سنگ بر روی خودرو در جاده چالوس جان دختر ۱۸ ساله را گرفت

خرداد: رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس البرز وقوع ریزش سنگ از کوه در جاده چالوس و ضربه مغزی شدن یک نفر در این حادثه خبر داد.

سقوط سنگ بر روی خودرو در جاده چالوس جان دختر ۱۸ ساله را گرفت

به گزارش خرداد ،مهرداد بابایی در گفت و گو با ایسنا، گفت: حادثه ریزش سنگ از کوه در جاده چالوس، بعد از رستوران ارکیده، عصر روز چهارشنبه، ۳۰ بهمن به اورژانس البرز اعلام شد.

بابایی افزود: بلافاصله نزدیک ترین آمبولانس به محل اعزام شد.

وی اعلام کرد: تنها مصدوم این حادثه دلخراش که ساعت  ۱۶:۳۶ رخ داد، یک نفرخانم ۱۸ ساله بود که در اثر وارد آمدن ضربه شدید به ناحیه سر و گردن دچار ضربه مغزی شده بود. با توجه به بارش باران در این محور و لغزندگی جاده، تکنسین‌های اورژانس تمام توان  خود را برای هر چه سریعتر رسیدن بر بالین مصدوم به کار بردند و به محض رسیدن اقدامات احیا را آغاز کردند.

بابایی گفت: مصدوم حادثه پس از انجام اقدامات اولیه و احیاء توسط پرسنل اورژانس۱۱۵ به بیمارستان  امام علی (ع)منتقل شد.

به گزارش ایسنا، مهر ماه امسال بود که راهداری البرز به ایسنا اعلام کرد که  اعتبار شهرستان کرج برای ایمن سازی مسیر کرج-چالوس حدود۸۰۰ میلیون تومان است و بدون شک این اعتبار جوابگوی نیازهای حداقلی برای ایمن سازی این محور نیست و لازم است یک بازنگری در خصوص افزایش این اعتبار صورت بگیرد.

در طول چند روز اخیر شاهد حوادثی مشابه در جاده پر تردد جاده چالوس بوده‌ایم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی