امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۴۴۳
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶

پاسخ منفی گانتز به دعوت نتانیاهو/می‌خواهد پرونده فسادش را لاپوشانی کند/ گانتز از من می‌ترسد!

خرداد:رهبر حزب آبی و سفید درخواست نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای شرکت در مناظره‌ای تلویزیونی پیش از انتخابات دوم مارس را رد کرد.

به گزارش خرداد از ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه تایمز آف اسرائیل، «بنی گانتز»، رهبر حزب آبی و سفید، شامگاه گذشته -‌چهارشنبه- درخواست «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای شرکت در مناظره‌ای تلویزیونی پیش از انتخابات دوم مارس را رد کرد. 

نتانیاهو پیشتر از گانتز دعوت کرده بود که پیش از برگزاری انتخابات سراسری در دوم ماه مارس در مناظره‌ای تلویزیونی شرکت کند. 

گانتز با رد این درخواست نتانیاهو آن را تلاشی برای منحرف کردن توجه‌ها از دادگاه فساد او خواند. وی در نشستی خبری گفت: «نتانیاهو دهه‌هاست که زیر بار مناظره نمی‌رود. در دور پیشین نیز حاضر نشد مناظره کند. او اکنون این پیشنهاد را داده تا توجه‌ها از دادگاهش را که بناست ۱۷ مارس برگزار شود منحرف کند.»

وی افزود: «کل این ماجرا چرخشی رسانه‌ای است. من نه با نتانیاهو کار می‌کنم نه با این چرخش.»

در واکنش، نتانیاهو گفت که گانتز از روبرو شدن با او «می‌ترسد.»
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی