امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۴۴۸
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰

پلیس در تمامی شعب اخذ رای و تا پایان رای گیری در حوزه ها حضور خواهد داشت

خرداد: فرمانده نیروی انتظامی گفت:نیروی انتظامی با تمام توان در تلاش است که امنیت انتخابات را در راستای حضور باشکوه مردم در این روز مهم تامین کند؛ پلیس در تمامی شعب اخذ رای و تا پایان رای گیری در حوزه ها حضور خواهد داشت.

به گزارش خرداد، سردار حسین اشتری با تاکید بر اینکه مشارکت حداکثری درانتخابات روز جمعه دوم اسفند ماه، امنیت و آرامش عمومی کشور را رقم خواهد زد، اظهار داشت: برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به عنوان روز سرنوشت ساز و یک رویداد مهم سیاسی برای ملت و مردم ایران عزیزمان است؛ از این رو لازم است مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی از همان ساعات اولیه آغاز رای گیری پای صندوق های رای حاضر شوند.

فرمانده ناجا باتاکید بر اولویت قرار دادن ویژگی های مدنظر مقام معظم رهبری مبنی بر انتخاب فرد اصلح، عنوان کرد: این امر باید به عنوان یک دغدغه مهم برای مردم باشد و مردم نیز با شور و شعور، فردی را انتخاب کنند که دلسوز، همسو و در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد و بتواند در شرایط حساس، قوانین و مقررات مناسب را تدوین و اجرایی کند.

سردار اشتری ضمن دعوت از تمامی کارکنان ناجا و خانواده های محترمشان برای حضور در پای صندوق های رای، عنوان کرد: انتظار ما این است که سبزپوشان خدوم نیروی انتظامی که همیشه جان برکف در تمامی ماموریت ها بدون کوچکترین تردیدی حاضر می شوند در این امر مهم شرکت و خانواده های خود را نیز پای صندوق های رای بیاورند.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی با تمام توان در تلاش است که امنیت انتخابات را در راستای حضور باشکوه مردم در این روز مهم تامین کند؛ پلیس در تمامی شعب اخذ رای و تا پایان رای گیری در حوزه ها حضور خواهد داشت.

اشتری با بیان اینکه از مدت ها قبل برنامه ریزی های لازم برای برگزاری انتخاباتی امن انجام شده است، گفت: بحمدالله تاکنون با هوشیاری نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی؛ امنیت مطلوبی در سراسر کشور برقرار است و هیچ مورد امنیتی گزارش نشده است؛ مردم نیز بدانند همکاران ما در نیروی انتظامی آماده هرگونه پاسخگویی هستند و در صورت مشاهده هر مورد مشکوک آن را سریعا به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع دهند.

فرمانده ناجا در پایان خاطر نشان کرد: به عنوان یک خدمتگذار از مردم غیور ایران اسلامی نیز خواستارم که حضور در پای صندوق های رای و شرکت در انتخابات را بر خود حق و تکلیف بدانند و با آگاهی کامل، هوشمندانه و انتخاب درست، افراد شایسته را وارد مجلس کنند؛ قطعا حضور پررنگ مردم در این انتخابات مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان قسم خورده نظام خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی