امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۴۹۴
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲

تشویش اذهان عمومی توسط کاندیدای رد صلاحیت شده در حوزه ایرانشهر

خرداد: دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: صلاحیت فاروق تاج داری از داوطلبان حوزه انتخابیه ایرانشهر که توسط شورای نگهبان رد شده بود اما وی اقدام به تبلیغات انتخاباتی می کرد که برای وی پرونده قضایی تشکیل شده است.

 تشویش اذهان عمومی توسط کاندیدای رد صلاحیت شده در حوزه ایرانشهر

به گزارش خرداد ،محسن گل محمدی شامگاه پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این فرد با وجود رد صلاحیت در حوزه انتخابیه ایرانشهر در حال تبلیغات بود و حتی برای خودش کد انتخاباتی نیز اعلام کرده بود.

وی افزود: این داوطلب رد صلاحیت شده با انتشار کلیپ و برنامه های تبلیغاتی در حوزه ایرانشهر و سرباز در حال تبلیغات بود که این کار نمونه بارز نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی است.

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر تاکید کرد: نامبرده حق هیچ گونه تبلیغات ندارد و دستور دستگیری وی با هماهنگی دادستان عمومی و انقلاب زاهدان صادر شده است.

ایرانشهر از توابع سیستان و بلوچستان در ۳۳۷ کیلومتری زاهدان مرکز این استان و در مسیر ترانزیتی چابهار - میلک واقع شده است.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی