امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۵۱۴
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۶

ادای احترام استاندار و نماینده ولی فقیه در استان کرمان به مقام شهید سلیمانی

خرداد: استاندار کرمان به همراه نماینده ولی فقیه در استان، رییس ستاد انتخابات استان، رییس کل دادگستری استان و جمعی از مسئولین استانی پیش از آغاز رای گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور در گلزار شهدای کرمان، به مقام شامخ شهید سپهبد سلیمانی و شهدای هشت دفاع مقدس استان کرمان ادای احترام کردند.

ادای احترام استاندار و نماینده ولی فقیه در استان کرمان به مقام شهید سلیمانی

به گزارش ایسنا، همچنین نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان و استاندار کرمان در پیام مشترکی مردم استان کرمان را به حضور آگاهانه و پرشور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی فراخواندند.

متن پیام به شرح زیر است:

«مجلس شورای اسلامی عصاره و خانه ملت، مرکز آرا و اراده مردم است. مجلس شورای اسلامی، مظهر مردم سالاری دینی و اداره‌کننده حقیقی کشور و امید و معتمد مردم و راهگشای کارهای اساسی برای مسئولان نظام و کارگزاران کشور است.

انتخابات مجلس شورای اسلامی از اهمیت و جایگاه رفیعی برخوردار است. انتخابات، مظهر اقتدار و انسجام ملی و الگو بودن نظام جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه ای و بین المللی است.

استان کرمان کارنامه ای روشن و پرفروغ در رویدادهای انقلاب اسلامی دارد و  سهم و تاثیر مهمی در خلق حماسه های ملی در کشور داشته است. مردم استان کرمان با سابقه درخشان و پرافتخار  همواره در تمام صحنه های انقلاب اسلامی حضور حماسی، بصیرانه و دلسوزانه داشته و این بار نیز   نمایشی عظیم از حضور آگاهانه و متعهدانه با شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را ثبت خواهند کرد.

کرمان، دیار سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است و مسئولیتی افزونتر در صحنه انتخابات و در پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی برعهده دارد. مسئولیتی که حاج قاسم عزیزمان در وصیت نامه شان برآن تاکید کرده اند.

رای تک تک ما مایه عزت و اقتدار جمهوری اسلامی و ادای دین به شهیدان والامقام و بویژه سیدالشهداء شهیدان مقاومت حاج قاسم سلیمانی  است.

جمعه دوم اسفند ماه همه باهم در کنار هم منسجم و بااراده، مصمم و آگاهانه، در راستای منویات مقام معظم رهبری و تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، تجدید پیمان با آرمانهای معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، پاسداشت جان فشانی های شهدا و تقویت و تحکیم انسجام و وحدت ملی و اقتدار ایران عزیز در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت می کنیم.»

براساس این گزارش انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح امروز جمعه دوم اسفندماه همزمان در سراسر کشور، در ۲۲۵۰ شعبه اخذ رای در سراسر استان کرمان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، یک صندوق سیار اخذ رای در گلزار شهدای کرمان قرار گرفته شده است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی