امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۵۱۵
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸

رهبر انقلاب: انتخابات متضمن منافع ملی کشور است

خرداد: رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: انتخابات متضمن منافع ملی کشور است هر کسی که به منافع ملی کشور علاقه‌مند است در انتخابات شرکت کند.

به گزارش خرداد ،حضرت‌آیت الله خامنه ای در آغازین ساعت انتخابات ضمن انداختن رایشان به صندوق اخذ رای بیان کردند:  اولا روز انتخابات روز جش ملی است این جشن را به همه هم میهنان عزیزمان در سراسر کشور تبریک می گویم. ثانیا روز احقاق حق مدنی ملت است که می‌خواهند بیایند رای بدهند و شرکت خودشان در اداره امور کشور را که حق آنهاست،‌آن را به دست بیاورند،ثالثا یک تکلیف شرعی است که اینها را قبلا هم عرض کردیم.
 ایشان تاکید کردند: حقیقت این است انتخابات متضمن منافع ملی کشور است هر کسی که به منافع ملی کشور علاقه‌مند است در انتخابات شرکت کند.

ایشان تصریح کردند: توصیه من این است که اولا همه با همت حرکت کنند و بیایند به اشخاص مورد نظر خود که به‌آن رسیدند رای بدهند و این کار را هر چه زودتر انجام دهند این توصیه همیشگی ماست نگذارند آخر شب و آخر وقت. همین اول وقت اول روز نیمه اول روز بیان رای بدهند و متراکم نشود جمعیت در پایان روز.
 رهبر انقلاب بیان کردند: بعد هم در هر شهری به تعداد نامزدهای این شهر رای بدهند در تهران به ۳۰ نفر رای بدهند اسم ۳۰ نفر را بنویسند که خیلی  کمک می کند.
 ایشان تصریح کردند: از خداوند متعال میخواهیم به ملت ایران توفیق و خیر بدهد رحمت و برکت خودش را بر این ملت نازل کند و انتخابات را مایه خیر و برکت برای این کشور قرار دهد. دوستان رسانه ای هم تشکر می کنیم زحمت کشیدید.
برچسب ها: رهبر انقلاب
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی