امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۵۱۶
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۲

وزیر کشور: انتخابات در کمال صحت و امنیت برگزار می‌شود

خرداد: وزیر کشور گفت: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای خبرگان رهبری در کمال صحت، سلامت، امنیت و دقت برگزار می شود.

به گزارش خرداد به نقل از ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی روز جمعه در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات و محل اخذ رای در جمع خبرنگاران افزود: با تشکر از همکاری همه دست اندرکاران انتخابات امیدواریم با حضور خوب مردم حماسه دیگری خلق کنیم.

وزیر کشور اضافه کرد: مردم در سایه امنیت امروز با حضور در صندوق‌های رای ، با استفامت وظیفه خود را برابر خون شهدا انجام می‌دهند.

رحمانی فضلی انتخابات را گام بلندی برای رسیدن به اهداف انقلاب و امام دانست و تصریح کرد: همه همکاران شعبه ها انتخابات را در کمال صحت، سلامت، دقت و امن برگزار می کنند.

وزیر کشور از مردم خواست در ۱۰ ساعت قانونی تعیین شده، سر صندوق بروند و  همچنین خاطرنشان کرد: ناگزیریم ساعت ۱۲ شب با بستن صندوق‌های رای، شمارش آرا را داشته باشیم.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی