امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۵۲۷
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴

پویش "نه به کرونا" در خراسان رضوی راه‌اندازی شد

 خرداد: پویش "نه به کرونا" با هدف جلب مشارکت مردم در پیشگیری از شیوع این بیماری در استان خراسان رضوی راه‌اندازی شد.

به گزارش خرداد ،رییس شورای مشارکتهای زنان مجمع خیرین سلامت خراسان رضوی روز جمعه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: این پویش به همت این شورا راه اندازی شده است و گروه هدف این پویش تمامی مردم هستند و در این چارچوب می‌توانند برای پیشگیری از این بیماری در تهیه مواد شوینده و ضد عفونی کننده جهت استفاده در اماکن عمومی اقدام کنند.

آرزو حیدریان با اشاره به هماهنگی‌های انجام شده با دانشگاه علوم پزشکی مشهد و استانداری خراسان رضوی در این خصوص افزود: از همه نهادها و مجموعه‌های ذیربط و جامعه خیران تقاضا می‌شود برای تهیه مواد ضد عفونی کننده دست در اماکن عمومی نظیر مترو، اتوبوس و مدارس جهت پیشگیری از کرونا همکاری داشته باشند.

وی از مسوولان دستگاههای اجرایی استان خراسان رضوی خواست تا با حمایت از این طرح و فرهنگ‌سازی در جامعه به این پویش بپیوندند تا گامی مثبت در راستای کاهش شیوع و پیشگیری از بیماریهای واگیر در جامعه برداشته شود.

رییس شورای مشارکتهای زنان مجمع خیرین سلامت خراسان رضوی با بیان این که بهداشت فردی در پیشگیری از بیماریهای ویروسی نظیر کرونا از اهمیت به سزایی برخوردار است گفت: از مردم انتظارم داریم حداقل در زمان شیوع بیماریهای واگیردار از دست دادن با یکدیگر و روبوسی کردن پرهیز کنند.

حیدریان افزود: خیران و تمامی افرادی که تمایل دارند در قالب پویش "نه به کرونا" با شورای مشارکتهای زنان مجمع خیرین سلامت همکاری کنند می‌توانند جهت هماهنگی بیشتر با تلفن  ۳۸۴۰۷۸۱۸ تماس حاصل کنند. 

شورای مشارکت‌های زنان مجمع خیرین زنان سلامت خراسان رضوی که بیش از هزار عضو دارد از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده است.
برچسب ها: کرونا
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی