امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۵۷۷
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱

4 منتخب قطعی سمنان از اردوگاه اصولگرایان

خرداد: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رییس ستاد انتخابات استان سمنان از مشخص شدن هر چهار کرسی استان سمنان در مجلس یازدهم خبر داد.

به گزارش خرداد از ایسناف حبیب الله خجسته پور در جمع خبرنگاران با اشاره به نتایج نهایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان اظهار کرد: در حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان، اردشیر مطهری با کسب ۱۳۱۳۰ که شامل 44.5درصد آرا این حوزه انتخابیه است به عنوان منتخب مردم دو شهرستان گرمسار و آرادان انتخاب شد.

رییس ستاد انتخابات استان سمنان کل آرای ماخوده در این دو شهرستان را ۳۱۴۷۲ رای اعلام کرد.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با اشاره به سرنوشت انتخابات در حوزه انتخابیه  سمنان، مهدی شهر و سرخه گفت: در این حوزه انتخابیه آقای عباس گلرو با کسب 32 هزار و 411 رای که دربرگیرنده 52.1درصد آرا است به عنوان منتخب مردم سه شهرستان سمنان، مهدیشهر و سرخه راهی بهارستان می‌شود.

خجسته‌پور ادامه داد: کل آرای ماخوده در این سه شهرستان مرکزی استان در مجموع ۷۲۰۲۶ رای بوده است.

رییس ستاد انتخابات استان سمنان از انتخاب علی‌اصغر خانی به عنوان منتخب مردم شاهرود و میامی خبر داد و افزود: در حوزه انتخابیه شاهرود و میامی آقای علی‌اصعر خانی با کسب ۳۴۰۸۳ رای  که شامل 36.5درصد کل آرا این حوزه است به عنوان منتخب مردم ردای نمایندگی مردم را به تن می‌کند.

وی با تقدیر از حضور مردم این حوزه در انتخابات یادآوری کرد: کل آرای ماخوده  در حوزه انتخابیه شاهرود و میامی ۱۰۰۵۳۱ رای بوده است.

معاون استاندار سمنان همچنین گفت: در حوزه انتخابیه دامغان  نیز مردم آقای علی‌اکبر علیزاده را به عنوان منتخب خود برای مجلس یازدهم تعیین کردند.

خجسته‌پور ادامه داد: منتخب مردم دامغان از مجموع 39 هزار و 769 رای با کسب ۱۱۰۲۱ رای 29.7 درصد آرا ماخوذه این حوزه انتخابیه را از آن خود کرده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی