امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۶۳۴
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۹

نتایج نهایی انتخابات مجلس در شهرستان شیراز

خرداد: نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شیراز و زرقان، بعد از حدود 18 ساعت از آغاز شمارش آراء، توسط روابط عمومی فرمانداری شیراز منتشر شد.

به گزارش خرداد، به نقل از روابط عمومی شهرستان شیراز، پس از شمارش کامل آرای ماخوذه در حوزه انتخابیه شیراز و زرقان، آقایان علیرضا پاکفطرت، روح الله نجابت، جعفر قادری و ابراهیم عزیزی به ترتیب با کسب بیشترین میزان آرای سالم، به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

براساس این خبر، علیرضا پاکفطرت 193 هزار و 790، روح‌الله نجابت 122 هزار و 807، جعفر قادری 116 هزار و 684 و ابراهیم عزیزی ١١٤ هزار و ٣٢٩ رای از کل آرا را به خود اختصاص داده اند.

در این خبر با یادآوری اینکه جمع آرای ماخوذه در حوزه انتخابیه شیراز و زرقان 357 هزار و 338 رای بوده است.

براساس این خبر محمدرضا محمدی کشکولی با ٥٧ هزار و ٧١٥ رای، منصوره طاهری با ٤٥ هزار و ٣١٨ رای، سیروس پاکفطرت با ٢٦ هزار و ١٤ رای، غلامحسن اسکندری با ۲۵ هزار و ٧٩٤ رای، سیداسماعیل حسینی با ٢٣ هزار و ٢١٢ رای و حسین پارسائی با ١٧ هزار و ٥١٣ رای، از مجموع آرای ماخوذه را به خود اختصاص دادند.
برچسب ها: شیراز
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی