امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۷۵۷
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۱

کرونا محور اصلی مذاکره سفیر ایران و وزیر بهداشت عراق

خرداد: سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد و وزیر بهداشت عراق امروز یکشنبه دیدار و راه‌های مقابله با انتشار ویروس کرونا را بررسی کردند.

به گزارش خرداد به نقل از ایرنا ،ایرج مسجدی در این نشست که معاونان وزیر بهداشت و دیگر مقام‌های کمیته ویژه مقابله با کرونا حضور داشتند با وزیر عراقی درباره راه‌های همکاری برای جلوگیری از انتشار ویروس کووید ۱۹ بحث و تبادل نظر کرد.

در این نشست مصوب شد با توجه به نبود امکانات کافی در عراق برای پیشگیری و کنترل ویروس کرونا به مدت دو هفته ورود مسافران و زوار ایرانی از مرزهای زمینی ممنوع شود.

همچنین پیشنهاد باز شدن مرزهای هوایی از طرف جمهوری اسلامی ایران به طرف عراقی داده شد که قرار شد در دو روز آینده نظر نهایی خود را اعلام کند.

افزون بر این، کمیته‌ای مشترک بین وزارتخانه‌های بهداشت دو کشور تشکیل می‌شود که به صورت روزانه با تبادل اطلاعات در صورت بهبود اوضاع نسبت به بسته بودن مرزها تجدید نظر خواهد شد.
برچسب ها: ایرج مسجدی ، کرونا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی