امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۷۶۵
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۴

بررسی عوامل بروز کرونا و وظایف دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با آن در جلسه هیات دولت

خرداد: در جلسه عصر یکشنبه(۴ اسفند) هیات وزیران، اعضای دولت به بحث و بررسی پیرامون عوامل بروز کرونا، پروتکل‌های درمانی، وظایف دستگاه‌های همکار با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از جمله وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت، علوم، تحقیقات و فناوری، آموزش و پرورش و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی پرداختند.

به گزارش خرداد، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری که ریاست این جلسه را بر عهده داشت، دستورات لازم را به همه دستگاه‌های ذی‌ربط برای مقابله و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا صادر کرد.

به دستور رئیس جمهور، سازمان برنامه و بودجه مکلف است هرگونه بودجه موردنیاز برای مقابله همه‌جانبه با این ویروس را تأمین کند.

همچنین وزارت صنعت، معدن و تجارت باید همه تجهیزات و وسایل درمانی و مرتبط را در اسرع وقت تولید و تأمین نماید.

وزارت راه و شهرسازی نیز مکلف شد، با همکاری شهرداری تهران همه تدابیر لازم در پایانه‌های کشور، مراکز بین‌جاده‌ای و نیز وسایل حمل‌ونقل عمومی و مترو اتخاذ نماید.
برچسب ها: کرونا
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی