امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۸۱۴
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱

بیماران بیمارستان‌های اصفهان ملاقات ممنوع شدند/ ارتباط یک مورد مرگ مشکوک با کرونا مشخص نیست

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه اختیار تعطیلی مدارس اصفهان برای از سوی وزارتخانه بررسی و اعلام می‌شود، گفت: یک مورد مرگ مشکوک در بیمارستان فارابی اصفهان گزارش شده که نتیجه بررسی ارتباط آن با کرونا هنوز مشخص نیست.

به گزارش خرداد، آرش نجیمی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: به منظور کنترل و پیشگیری احتمالی از ویروس کرونا، ملاقات‌ در تمام بیمارستان‌های استان اصفهان تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شد.

وی اضافه کرد: هر بیمار بستری در بیمارستان می تواند یک همراه داشته باشد که البته این همراه می تواند تغییر کند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان درخصوص علت مرگ بیمار بستری شده در بیمارستان فارابی اصفهان، گفت: هنوز علت قطعی فوت این بیمار و ارتباط آن کرونا مشخص نشده و آزمایشات آن در حال بررسی است.

نجیمی در مورد تعطیلی مدارس اصفهان طی روزهای آینده، گفت: اختیار تصمیم گیری در مورد تعطیلی مدارس اصفهان از استان گرفته شده و تعطیلی مدارس در سطح وزارتخانه بررسی و اعلام می شود.

کرونا ویروس بیماری قابل پیشگیری است که مردم باید از تماس‌های غیرضروری و حضور در میان جمعیت پرهیز کنند، فاصله منطقی را با همه افراد (یک متر) رعایت کرده و روبوسی و دست دادن‌های غیرضروری را کنار بگذارند. شستن مداوم دست‌ها با آب و صابون یکی از بهترین راهکارها برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری است.

برچسب ها: اصفهان ، کرونا
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی