امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۸۹۹
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۱

کرونا چگونه جان پیرمرد همدانی را گرفت؟ زمان درگذشت وی کی بود؟

خرداد: یک منبع آگاه در مورد چگونگی فوت یک پیرمرد 77 ساله همدانی بر اثر ویروس کرونا توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خرداد، این مرد 77 ساله که چندی پیش به همراه پسرش  به یکی از شهرهای همجوار سفر کرده بود در برگشت به همدان متوجه علایمی شبیه سرماخوردگی می شود که پس از بستری شدن در بیمارستان سینا همدان تست آزمایش ویروس کرونا آنها مثبت اعلام می شود.

این منبع خبر که نخواست نامش فاش شود به ایلنا گفت : اگرچه وزارت بهداشت امروز -دوشنبه 5 اسفندماه - خبر از مرگ این فرد داد اما  فوت این مرد 77 ساله مربوط به امروز نیست و این مرد چند روز پیش فوت کرد‌ه است، ولی خوشبختانه پسر او حالش بهبود یافت و امروز  به خانه برگشت.

بنا به گزارش ایلنا، منوچهر کرمی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان  در گفت‌وگو با یک خبرگزاری  در همدان ،امروز از فوت یک نفر در همدان به خاطر ابتلا به بیماری کرونا خبر داد و گفت : پدر و پسری چند روز پیش به بیمارستان سینا منتقل شدند که مشکوک  ابتلا به کرونا بودند که با ارسال آزمایش‌های آنها پدر مثبت اعلام شد و متاسفانه فوت کرد.

تاکنون و بر اساس آمار رسمی وزارت بهداشت 12 نفر به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند. 61 نفر نیز  به این بیماری  مبتلا شدند  که در حال حال مداوای خود هستند./ایلنا

برچسب ها: کرونا ، همدان
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی