امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۹۰۰
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۴

قد بلند پسر دونالد ترامپ سوژه شد+عکس

رییس جمهور ایالات متحده در ادامه و در حالی که از هیجان بوجود آمده لذت می برد با لحنی نشان از تحسین پسرش می گوید: «واوو. بارون. واوو. [از این تشویق] خوشحال خواهد شد. او پسر خوبی است. این را به شما بگویم که او یک پسر بلند قد است. به تازگی ۱۳ ساله شده و آنقدر بلند است» و سپس با حرکاتش بلندی قد ۱۹۸ سانتیمتری پسرش را تشریح می کرد.

p4LsYxqCH4RR
تصاویر منتشر شده نشان می دهد که بارون ترامپ، علیرغم سن پایینش، بسیار بلندقد بوده و از پدرش نیز بلندتر شده است هر چند برخلاف برادران و خواهرانش به ندرت در انظار عمومی ظاهر می شود.

Image result for بارون ترامپ

البته موضوعی دیگر در مورد صحبت های دونالد ترامپ در مورد بارون خبرساز شده و آن این که بارون در واقع نه ۱۳ ساله بلکه ۱۴ ساله است و در ۲۰ مارس جاری ۱۴ ساله خواهد شد.

این برآورد اشتباه از سن پسرش باعث شده که برخی ادعا کنند وی ارتباط نزدیکی با پسر خود نداشته و حتی سن دقیق او را نمی داند در حالی که برخی دیگر گفته اند این اشتباه در واقع یکی از نشانه های زوال عقل و فراموشکاری ناشی از پیری در دونالد ترامپ است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی