امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۶۹۷۷
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۸

توصیه مهم شهردار تهران به پایتخت‌نشین‌ها

خرداد: پیروز حناچی با اشاره به بارش باران که از دیشب در پایتخت آغاز شده توئیت کرد: از شهروندان محترم تقاضا دارم از رفت‌وآمد غیرضروری به‌ویژه در اطراف مسیل‌ها و روددره‌ها اجتناب کنند.

به گزارش خرداد به نقل از ایرنا وی روز سه شنبه در صفحه توئیتر خود نوشت: با توجه به شدت بارش‌ها در شهر؛ ضمن اعلام آماده‌باش به نیروهای خدمات شهری، شهرداران مناطق و نواحی، شهرداری تهران از روز گذشته تمهیدات لازم برای مدیریت آب‌های سطحی اندیشیده است.

آب گرفتگی ویژه ای در تهران نداریم

در این رابطه مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران نیز گفت: با اقدامات و تمهیدات انجام شده، آب گرفتگی ویژه ای در معابر پایتخت گزارش نشده است.

اصغر عطایی توضیح داد: نیروهای خدمات شهری از دیشب در سطح شهر مستقر هستند و نسبت به پاکسازی انهار و جوی ها اقدام می کنند.

وی ادامه داد: به دنبال اعلام سازمان هواشناسی، مناطق ٢٢گانه شهرداری تهران در آماده باش کامل بودند و هستند و کار پاکسازی انهار، کانال ‌ها و مسیل ها از دیروز آغاز شد و خوشبختانه با توجه به حجم سنگین بارش ها تا این لحظه هیچ آب گرفتگی ویژه ای گزارش نشده است.
وی تاکید کرد: تمامی ١٠هزار کیلومتر انهار مویرگی شهر تهران به صورت روزانه پاکسازی می شود.

مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران عنوان کرد: نیروهای خدمات شهری برای جلوگیری از آبگرفتگی های سطحی در سطح شهر مستقر هستند و این آماده باش ادامه دار خواهد بود.

 
برچسب ها: شهردار تهران ، سیل
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی