امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۷۰۲۴
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴

شایعه کرونایی شدن قالیباف چقدر جدی است؟/تصویر

خرداد: شایعه قوی و پررنگی در فضای مجازی براه افتاده که محمد باقر قالیباف نفر اول انتخابات تهران به ویروس کرونا مبتلا شده است، حضور و بستری شدن قالیباف در بیمارستان و مریضی جدی مشاور او بر صحت این شایعهدامن زده است، هر چند مشاور او مدعی شده که کرونا نگرفته و انفلونزا دارد، هر چند او یادش رفته که بگوید حداقل روی کاغذ خطر این نوع از آنفلونزا از ویروس کرونا بیش تر است!

به گزارش خرداد، باشگاه خبرنگاران نوشت: مشاور محمدباقر قالیباف در پیامی درشبکه‌های مجازی اعلام کرد که بر خلاف شایعات به ویروس کرونا آلوده نشده، اما آنفولانزای H ۱ N ۱ گرفته است.

در حالی که برخی رسانه‌ها از ابتلای محمدباقر قالیباف به بیماری کرونا خبر داده‌اند؛ سید محمود رضوی تهیه کننده سینما و مشاور محمدباقر قالیباف در پیامی در توئیتر خود اعلام کرد که بر خلاف شایعات قالیباف به ویروس کرونا آلوده نشده است.

وی در ادامه افزود:  خودم هم خوبم، کرونا نگرفتم، اما احتمالا به آنفولانزای H ۱ N ۱ مبتلا شده ام.

باشگاه خبرنگاران در حال پیگیری خبر بستری شدن قالیباف در بیمارستان فیروزگر است
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی