امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۷۰۵۴
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹

مدیر عامل تازه استقلال انتخاب شد

خرداد: رییس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: علی فتح‌االله زاده با کسب اکثریت آراء اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال به عنوان مدیرعامل این باشگاه انتخاب شد.


به گزارش خرداد از ایرنا، «اسماعیل خیللزاده» امروز (چهارشنبه) اظهار داشت: علی فتح‌االله زاده به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال انتخاب شد و حکم وی امروز یا فردا از سوی وزیر ورزش و جوانان صادر می‌شود.

وی افزود: صورتجلسه هیات مدیره باشگاه استقلال برای امضا نزد وزیر ورزش و جوانان فرستاده شد تا حکم مدیرعاملی فتح‌الله زاده صادر شود.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: وقتی هیات مدیره باشگاه استقلال با اکثریت آراء موضوعی را تصویب می‌کند باید عملی شود که عملی هم شد.

وی در پایان گفت: من اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال را دعوت کردم اما (عبدالرضا) موسوی تلفن خود را جواب نداد و ایشان در جلسه نبود. پیش از آن نیز موسوی با من تماس گرفته بود که به خاطر فشار کار نتوانستم جواب دهم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی