امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۷۱۵۸
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷

کرونا را به گرجستان صادر کردیم!

خرداد: اولین فرد مبتلا به کرونا ویروس در گرجستان به تازگی از ایران بازگشته است .

به گزارش خرداد از  ایلنا به نقل از خبرگزاری گرجستان، جیورجی گاخاریا، نخست وزیر گرجستان در مورد اولین فرد مبتلا به کرونا ویروس در گرجستان گفت: دلیلی برای وحشت وجود ندارد، اوضاع در کنترل دولت است . وزارت بهداشت و همه نهادهای مسئول برای مقابله با کرونا در آمادگی به سر می‌برند.

گاخاریا در مورد اولین فرد مبتلا به کرونا در گرجستان اظهار داشت: این شهروند گرجستان ، به ایران سفر کرده بود و از طریق آذربایجان به گرجستان بازگشت و هم‌اکنون در قرنطینه به سر می‌برد و هیچ تماسی با خارج از بیمارستان ندارد.

وی در ادامه افزود: ما پروازها به ایران را متوقف کرده بودیم اما دیروز بعد از تایید اولین کرونا ویروس، محدودیت‌های سفرهای جاده‌ای را نیز اعمال کرده‌ایم. 

مقام‌های بهداشتی گرجستان روز گذشته اولین مورد کروناویروس جدید را تأیید کردند و اظهار داشتند که این شهروند گرجستانی یک هفته در ایران بوده است و به تازگی از ایران بازگشته است.

برچسب ها: گرجستان ، کرونا ، ایران
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی