امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۷۱۶۶
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳

توصیه مهم رهبری به ائمه جمعه درباره دولت روحانی

خرداد: غلامرضا مصباحی مقدم از ارکان جامعه روحانیت مبارز در سال های اخیر بوده و در انتخابات اخیر خبرگان هم توانست از تهران به این مجلس عالی راه یابد، او همچنین عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز هست.

به گزارش خرداد، مصباحی مقدم در گفت و گو با اعتماد آنلاین به ترکیب مجلس آینده و مواجهه آن با دولت روحانی پرداخته و تاکید کرده است که نمایندگان فعلی مجلس با اینکه رویکردی انتقادی به دولت دارند، هرگز به خود اجازه سیاه‌نمایی و تخریب نخواهند داد. در واقع آنها با رویکردی اصلاح‌گری دنبال برطرف کردن نواقص خواهند بود.

وی در ادامه نیز به نکته مهمی اشاره و گفته است: حضرت آقا حدود یک ماه پیش در دیدار با ائمه جمعه مراکز استان گفتند این دولت، دولت خودمان است؛ بنابراین بنای ایشان سقوط دولت قبل از پایان وقت قانونی نیست و خطاب به ائمه جمعه تاکید کردند که دولت را تخریب نکنند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی