امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۷۲۳۴
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۲

فوت خواهر آیت الله شبیری زنجانی در اثر کرونا تایید نشد

خرداد: یک منبع مطلع با تایید فوت خواهر آیت الله سید موسی شبیری زنجانی از مراجع عظام تقلید و مادر سید محمد میرمحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده سابق قم امروز پنجشنبه، تاکید کرد که ارتباط فوت وی به کرونا مشخص نیست.

به گزارش خرداد ،ححت الاسلام محمد رضا باباخوانی رئیس دفتر این مرجع تقلید با اعلام این خبر به ایرنا گفت که خواهر آیت الله شبیری زنجانی که همسر مرحوم آیت الله ابوالفضل میرمحمدی عضو فقید مجلس خبرگان رهبری و مادر سید محمد میرمحمدی عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام و نماینده سابق قم در مجلس شورای اسلامی بود، در سن ۸۵ سالگی رحلت کردند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا رحلت مرحومه به دلیل ابتلا به ویروس کرونا بوده، پاسخ داد: وی از خیلی وقت بیمار بودند و اینکه فوت وی به دلیل ویروس کرونا بوده یا بیماری، مشخص نیست.

باباخوانی گفت: مرحومه در شهر مقدس قم به خاک سپرده می شود ولی مراسم تشیع و تدفین هنوز مشخص نشده است.

 آیت الله سید ابوالفضل میرمحمدی عضو جامعه مدرسین و نماینده مجلس خبرگان رهبری و  داماد بیت آیت الله شبیری زنجانی در آذرماه امسال دارفانی را وداع گفت.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی