امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۳۷۲۳۹
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۸

بیرانوند: ماندم تا با پرسپولیس چهارمین قهرمانی را تجربه کنم

خرداد: دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌توانستم نیم فصل از پرسپولیس بروم اما ماندم تا چهارمین قهرمانی متوالی را تجربه کنم.

به گزارش خرداد ،علیرضا بیرانوند پس از برتری سه بر یک پرسپولیس برابر شهر خودرو در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال با اشاره به این دیدار گفت: بازی خیلی خوبی بود. به تیم و کادر فنی و هواداران که جایشان خالی بود تبریک می‌گویم. این بازی برای قهرمانی ما حکم یک فینال را داشت. خوشحالیم که از این بازی مهم سه امتیاز شیرین را کسب کردیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از بازی نکردن در این بازی ناراحت نیست، افزود:‌ این صلاحدید کادر فنی بود که من بازی نکنم. تمریناتم را انجام می‌دهم و امیدوارم که در آینده بتوانم به پرسپولیس کمک کنم. مهم سه امتیاز بازی بود که به آن رسیدیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه در ۳ بازی اخیر پرسپولیس او ۶ گل دریافت کرده، تصریح کرد: تیمی که می برد همه با هم از مدیرعامل تا تدارکات همه با هم هستیم. با این حال این صلاحدید کادر فنی بود که من امروز روی نیمکت بنشینم و به تصمیم سرمربی تیم احترام می گذارم.

وی در واکنش به صحبت هایی که گفته می شود با توجه به قطعی شدن انتقالش به تیم آنتورپ بلژیک او انگیزه لازم را در پرسپولیس ندارد، گفت:‌ روی کدام صحنه من تمرکز نداشتم؟ اگر بی انگیزه بودم همان نیم فصل می‌رفتم. ماندم تا پرسپولیس برای چهارمین سال متوالی قهرمان شود و من هم دوست دارم با قهرمانی بروم. می دانستم که تیمم در پایان فصل قهرمان می شود و طی صحبتی که با مسوولان آنتورپ داشتم خواستم بمانم و پس از قهرمانی پرسپولیس به آنها ضافه شوم. امیدوارم بتوانم به پرسپولیس کمک کنم.

بیرانوند در رابطه با نقش مارک ویلموتس در انتقال او به فوتبال اروپا خاطر نشان کرد: او هنگامی که سرمربی تیم ملی بود دوست داشت که من به تیم های اروپایی بروم و در آنها بازی کنم. او با من به صورت مستقیم در تماس نبود اما به طور حتم با او مشورت کردم.

وی در مورد مهندسی کردن نتایج برای پرسپولیس و اظهارات سرمربی شهر خودرو مبنی بر اینکه چرا بازیکنان این تیم را قبل از بازی با پرسپولیس محروم کردند، اضافه کرد:‌ پرسپولیس در این چهار سال قدرتی بدست آورده که خیلی تیم ها آرزوی مساوی کردن با ما را دارند. امیدوارم طوری قهرمان شویم که دیگر حرف و حدیثی نباشد. پرسپولیس امسال خیلی قوی است و امیدوارم همین کادر فنی برای سال های بعد هم در پرسپولیس بمانند.
برچسب ها: بیرانوند ، پرسپولیس
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی